Author: 全***麒
Date:
Review: 顏色超級好看,顯色、飽和,都非常好👍🏻
顏色: Mixed Emotions
尺寸: 均碼
Price: NT$165
Original Price: NT$181
這款充滿水分的啞光唇膏為我們帶來生命。我們用這款能改變遊戲規則的口紅讓乾燥唇變成水潤唇,這種口紅可以全天候使用。因為您永遠都不想沒有它。
| Ingredients | 無酒精, 純素, 不含麩質 |
| Color | Mixed Emotions |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 7.08 cm |
| 長度 | 2.55 cm |
| 淨重 | 3.6 g |
| 寬度 | 2.55 cm |
| SKU | sbbeauty42210325323 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3493642 people said the quality is very good!
Author: 全***麒
Date:
Review: 顏色超級好看,顯色、飽和,都非常好👍🏻
顏色: Mixed Emotions
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: 很喜歡霧面的唇膏,但好還沒用希望是好看的
顏色: Mixed Emotions
尺寸: 均碼
Author: e***3
Date:
Review: 顏色還蠻自然的!不是很亮的顏色 偏暗一點點🤏🏻而且不會很乾 也很好塗👍🏽
Author: c***2
Date:
Review: 超級美的灰調豆沙色 適合輕歐美妝或韓妝 不挑膚色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.